Ataşehir gerçek jigolo

Ataşehir gerçek jigolo
Ataşehir gerçek jigolo

Ataşehir gerçek jigolo

Ataşehir Jigolo Heyecandan ona sadece “Hoşgeldin Vural’cığım. Eee nasıl beni?” diyebildim. İstanbul Jigolo  Vural ise dudaklarıma küçük bir öpücük kondurdu, kalçalarımı bir iki kez avuçlayıp bıraktı ve “Tam istediğim gibi.” dedi.O ana kadar içimde hep ‘Ya beni beğenmezse’ diye bir çekingenlik vardı, ama artık rahatlamıştım. Vural’ın eşyalarını da arabadan aldık ve birlikte içeri Ataşehir Jigolo girdik…

Oğlum “Anne ben uyumaya gidiyorum, kaç saattir araba kullanmaktan yoruldum, geberdim. Sabah ta erkenden uyandırma, öğleye kadar yatmak istiyorum.” dedi ve yukarı  kattaki odasına yatmaya gitti. Biz Vural ile alt katta, salonda kaldık, birer duble wiski doldurdum ve koltuğa geçtik oturduk.

Nedense hiç konuşmuyorduk, sadece birbirimizin gözlerine bakıyorduk. Ataşehir Jigolo içkimizi yudumluyorduk ve birbirimize gülümsüyorduk. Vural’ın elini tutmak istediğimde kafasıyla yukarı katı işaret ederek “Oğlun uyudu mu acaba?” dedi.

Ataşehir gerçek jigolo

Ben hemen kalktım oğlumun odasına bakmaya gittim, mışıl mışıl uyuyordu. Merdivenlerden salona inerken ‘evet, uyumuş’ anlamında kafamı salladım. Vural’ın yanına Ataşehir Jigolo geldiğimde, Vural ayağa kalktı, bana sarıldı ve deli gibi öpüşmeye başladık. Tam iki senedir elime erkek elideğmemişti, yanıyordum tutuşuyordum sikilmek için.

Amım sırılsıklam olmuştu ve bir an önce Vural’ın sikini içimde hissetmek istiyordum. Vural ise gayet serinkanlı davranıyordu, hiç acele etmiyordu. Omuzlarımdan bastırarak beni önüne diz çöktürdü.

Pantolonunun kemerini çözdü ve pantolonunu Ataşehir Gay aşağı düşürdü. Sonra saçlarımı ellerine dolayarak yüzümü, içinde kocaman olmuş sikinin bulunduğu küloduna yanaştırdı. Külodunun üzerinden sikine yüzümü sürüyordum, kokluyordum, külodunun üzerinden sikini öpüyordum, ağzıma alır gibi yapıyordum. Vural daha birşey demeden ve yapmadan, külodunu aşagıya Ataşehir Travesti sıyırdım, sikini kökünden tuttum ve sikinin kafasını ağzıma aldım.

Ağzıma sokup çıkarıyordum, yalıyordum, kafasına öpücükler konduruyordum. Ve işin en ilginci de, 52 yaşındayım, ilk Ataşehir Jigolo defa bir erkeğin sikini ağzıma alıyordum.

1 yorum

  1. Ataşehir de gerçek bir jigolo ile vakit geçirmek güzeldi. Tavsiye ederim ben memnun kaldım özellikle gizliliğin saklı kalması benim için önemlidir.

Yorumlar kapatıldı.