Bayrampaşa gerçek jigolo

Bayrampaşa gerçek jigolo

Bayrampaşa gerçek jigolo

Bayrampaşa Jigolo Yaladım bıraz, sonra benı yatırıp ustume uzandı, yıne dudaklarımdan opmeye. İstanbul Jigolo basladı, aletını de vajınamın dudaklarına surtuyordu. Bu ıcımı acayıp gıcıklıyordu ama kasınıyordu, gır artık dıyebıldım basını hafıf sokup cekıyordu sonra bırden gecırdı.

Yavas yavas gıdıp gelmeye basldı ıcımde, aynı anda opusuyorduk da defalarca farklı pozısyonlarda. Becerdı benı, yaklasık 1 saat 15 dakıka kadar kocamların gelmesıne yakındı ben 2 o 4 kez bosalmıstı. Bunu sık sık Bayrampaşa Jigolo  tekrarlıyoruz. İkıncı kocam oldu benım, kocamdan daha cok tatmın daha beni tatmin ediyor hem  kocam hemde o beni sikiyor ama kocamın haberi yok.

Bayrampaşa gerçek jigolo

Bayrampasa  Jigolo  severler size başımdan geçen ilginç bir hikaye yazacağım iyi okumalar. Benim Ceren ile tanışmam tamamen bir tesadüf olmuştu. Cuma günü iş yerinden çıkmadan onunla ilk kez girdiğim bir Chat odasında tanışmıştık sohbeti hoş bir kadındı, uzunca sohbet ettik. Ama çıkmam gerekiyordu bunu duyunca msn adresini verdi ekledim ve çıktım.

Cumartesi işlerden dolayı girememiştim ve gece 11 gibi yatmadan bakmak istedim. Ceren msn de beni bekliyormuş. Bayrampaşa Gay ben girer girmez neredesin ağaç ettin beni falan dedi garibim. İki gündür beni bekliyormuş msn de başladık sohbete evli 2 çocuklu bir kadındı eşinden fazla bahsetmemesi dikkatimi çekmişti.

Sormadım ama anladığım kadarı ile sanırım mutsuz bir evlilik yaşıyordu, ben sormadan o anlatmaya başladı. Babası onu zorla evlendirmiş ikinci geceden başlayan. Bayrampasa Travesti dayaklar çektiği çileler gerçekten de üzülmüştüm ama yapabilecek bir şey yoktu herkes kendi kaderini yaşıyordu. Gece saat ikiyi bulmuştu muhabbet biraz sese kaymaya da başlamıştı, dokuz aydır.

Eşi ile beraber olmuyormuş konuştuğumuz gece de eşi sabaha kadar çalışacakmış. Arzularını anlattı, daha otuz iki yaşında ama hayata küsmüş bir kadın vardı, dertleştik. Bayrampaşa Jigolo  uzun uzun sohbetlerimiz geceleri müsait olduğumuz da devam etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*