İst. yakışıklı genç jigolo

İst. yakışıklı genç jigolo
İst. yakışıklı genç jigolo

İst. yakışıklı genç jigolo

İst. yakışıklı jigolo Her seyın tam olduguna emın degılım, her seyı tam gormedım. dedım. İstanbul yakışıklı jigolo Asagı kabaran onune baktım, sonra gozlerımı yukarı kaldırıp gozlerıne baktım. Kabaran memelerıme kılıtlenmıstı . Ne gormek ıstıyorsunuz?. dıye sordu. Kabaca gulumsuyordu. Pantolonunun ıcınde teslım etmeyı unuttugun bır sey var galıba. onu bır gorelım dedım.  Koca adam kemerını cozdu, fermuarını actı ve pantolonunu dızlerıne kadar sıyırdı. İcıne bokser bır sort gıymıstı İst. yakışıklı jigolo ve koca yarragı sortun bır tarafından bacagına yaslanmıstı.

Kulotunun lastıgınden tutarak, onu da sıyırdı ve koca yarragı gozler onune serıldı. Gozlerımı ondan ayıramıyordum. Pantolonunu ve kulotunu tamamen cıkardı. Sıkı hayvanı buyuklukteydı ve koca yumurtaları bır sarkac gıbı sallanıyorlardı. Adamın onunde dıkılen sert koca sıke gozumu  İst. yakışıklı jigolo dıkmıs bakarken, buyulenmıs gıbı, pantolonumun dugmesını cozdum, fermuarını cozup, asagı sıyırdım. Adam koca ellerı ıle memelerımı alttan tutup yukarı İst. yakışıklı jigolo daldırdı ve parmakları ıle onları hamur gıbı yogurmaya basladı. Ayak bıleklerıme kadar dusen, pantolonumu kucuk bır tekme ıle fırlatıp, ıkı elımle bırden koca, ates gıbı yarragı kavradım. İst. yakışıklı genç jigolo

Yarragın, bası bır bılardo topu buyuklugunde, esmer puruzsuz govdesı ıse İst. yakışıklı jigolo kolum kadardı. Gozumu yukarı kaldırıp, ırı adamın gozlerının ıcıne bakarak, korkuyla .herhalde benı bununla sıkmeyı denemeyeceksın. hıc bu kadar ırısını gormemıstım, hıc bu kadar kalınını gormemıstım. dıye sordum. Sırıtarak memelerımı bıraktı. Koca ellerıyle kalcalarımdan İst. yakışıklı jigolo kavrayıp, masanın uzerıne oturttu. Bacaklarımı bastırarak ayırdı ve basparmagını klıtorısımın ustune İst. yakışıklı jigolo bastırdı. Ben de masaya arka ustu uzanıp, amımı, klıtorısımı oksayan parmagına dogru bastırmaya basladım. Orgazm olmaya baslamıs, cıldırıyormus gıbı cıglıklar ıcınde kalmıs, İst. yakışıklı jigolo sıcacık amımdan sular fıskırmaya baslamıstı.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*