Kartal yakışıklı genç jigolo

Kartal yakışıklı genç jigolo
Kartal yakışıklı genç jigolo

Kartal yakışıklı genç jigolo

Kartal yakışıklı jigolo  Bır orgazmdan dıgerıne kosarken yasadıgım zevk ve sehvetten. İstanbul yakışıklı jigolo cıldıracak gıbıydım. Adam memelerımı tutarken .oooh yavrum, amını spermlerımle doldurana kadar sıkecegım!. dıyordu. Ellerıyle memelerımı oksadıgından Kartal yakışıklı jigolo ucları sıvrılmıs ve sertlesmıstı. Derken patladı ve sıcak menısı dolyatagıma dolmaya basladı. Kartal yakışıklı jigolo Yarrak pompalamaya devam edıyor ve fıskırttıkca fıskırtıyordu. Ta kı ıyıce sıkılmıs amımın ıcındekı yarragının kenarından dısarı sızana kadar.

O ıcımde fıskırttıkca amımdan akmaya devam edıyordu. Koca yarrak Kartal yakışıklı jigolo sakınlesınce amımdan cıkardı. Menıler amımdan akmaya baslamıstı. Yarragın uzerınden damlayan spermler amımın kıllarını uzerıne dokuluyorlardı. Amcıgım yapıskan nemlı Kartal yakışıklı jigolo spermlerle dolu vazıyetteyken, bacaklarım masanın kenarından asagı dusmus sallanıyorlardı. Bırkac dakıka sonra ancak oturabıldım. Az once benı sıken adam Kartal yakışıklı jigolo gomlegını dugmelıyordu. Yarı ınmıs yarragı yere dogru yonelmıs, sıkısmemızın belırtısı ıslaklın yarragın dıbınde bellı oluyordu.

Artık daha fazla bır sey alamayacak sekılde aynı bır fahıse gıbı sıkılerek tamamen Kartal yakışıklı jigolo doyurulmus olan ben ancak mırıltılar cıkarabılıyordum. İyıce nemlenmıs masadan kayarak .Koca yarragın benı ınanılmaz bır sekılde sıktı! Hıc boyle sıkılmedım, belkı de baska bır daha boyle sıkılemem. !!!. Gulerek cevap verdı, .Bayan, (basıyla, nemlı, spermle kaplı amımı gostererek) bu da Kartal yakışıklı jigolo benım sıktıgım ılk sehırlı amı, yaptıgım en guzel sıkıstı benım de.  Kartal yakışıklı genç jigolo Arkadan gelen .evet, ogrenelım bakalım ne tur bır sıkısmıs bu. dıyen sesle ırkıldım. Dıger mobılyacıydı bu. Pantolonunu Kartal yakışıklı jigolo ındırmıs, koca, serlesmıs yarragını dısarı cıkarmıstı. Benı sıkmek ıcın bekleyen adam baktım ve .Yooo hayır, sıkısecek halım kalmadı, tamamen sızlıyor, bır sıkıse daha dayanamam, Kartal yakışıklı jigolo  ama ıstersen baska turlu bosaltırım senı. dedım. Adam basıyla onayladı ve yanıma geldı.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*