Samandıra Gizliliğe önem veren jigolo

Samandıra Gizliliğe önem veren jigolo
Samandıra Gizliliğe önem veren jigolo

Samandıra Gizliliğe önem veren jigolo

Samandıra Jigolo Dedi Ben Yatağa Uzandım Kalın Olan Yarrağımı Ağzına Verdim Oynamaya. İstanbul Jigolo  Başladı Bende Belinden Kitledim Ve Amını Yalamaya Başladım Deli Gibi Sikimin. Hepsini Ağzına Sokmaya Çalışıyordum Gözde Nefes Alamadı Öksürmeye Başladı Gözdeyi Üstümden. Kaldırdım Ve Yatağa Uzattım Bacaklarını Ayırdım Ve Kalını Sikimi Islanmış Amına Samandira Jigolo  Yavaşça Sokmaya Denedim. Daha Girmeden İnlemeye Başlamıştı Alınca Ağlar Diye Düşünüyordum.

O Sıra İçeriden Yüksek Seste. İnlemeler Geliyordu Tam O Sırada Gözdenin Pembe Olan Amının İçine Sikimin Yarısını Soktum. Kız Kıvranıyordu Resmen Altımda Ben Bacaklarını Kafasına Kadar Kaldırdım Ve Sikimin Hepsini Soktum Yatağın Üzerinde. Sikmeye Başladım Ağlayacak Dereceye Gelmişti Resmen Ben Durmak Hiç Bilmiyordum. Öyle Bir Şekilde İnliyordu ki Komşular Rahatsız Samandıra Jigolo Olucak Diye Ağzını Kapatmaya Çalışıyordum. Samandıra Gizliliğe önem veren jigolo

Ama Yinede Nafile Bu Seferde İçeriden Bu Sesler Geliyordu O Sıra Nazlı İle Berke İçeri Girdi. Nazlıyı Yatağın Diğer Tarafına Yatırdı Ve Oda Sikmeye Başladı Bende Gözdeyi Deli Samandıra Jigolo Ediyordum. Gözdeyi Domalttım Ve Sikimi Genişlettiğim Amının İçine Soktum Nazlı Oradan Beni İzliyordu. Deli Gibi Zevk Alıyordum Berke Sikini Nazlının Amından Çıkarttı Ve Gözdenin. Ağzına Verdi Gözde Hem Benim Sikimin Tadına Bakıyordu Hemde Berkenin Nazlıda Gözdenin dik Memelerini. Isırıyordu Kız Deli Olmuştu Resmen Nazlı Eş Değiştirelim Dedi Ben İsmailin Sikinin Tadına Bakmak Samandıra Jigolo İstiyorum Dedi Berkede Tamam Dedi.

Bende Tamam Dedim Gözdeden Sikimi Çıkarttım Nazlıyı Yatağın Baş Samandıra Jigolo Ucuna Yatırdım. Ve Kafasını Aşşağıya Doğru Sarkıttım Sikimi Ağzına Verdim Ve Dibine Kadar Sokmamı İstedi. Bende Yavaş Yavaş Sikimin Hepsini Boğazına Kadar Soktum Sikimin Boğazında Olduğunu Görüyordum. Nazlı Nefes Alamıyordu Sikimi Ağzından Çıkarttım Gözde Onun Amını Yalıyordu. Samandira Jigolo Berke Götünden Gözdeye Giriyordu Deli Gibi Sikiş Yapıyorduk Resmen Berkenin Annesinin Gelmesine Fazla Bir Zaman. Yoktu O Yüzden Güzel Bir Şekilde Bunu Sonlandırmamız Lazım dı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*