Sancaktepe Gizliliğe önem veren jigolo

Sancaktepe Gizliliğe önem veren jigolo
Sancaktepe Gizliliğe önem veren jigolo

Sancaktepe Gizliliğe önem veren jigolo

Sancaktepe Jigolo Nazlıyı Kucağımda Aldım Ve Sikimin Hepsini Soktum Zıplatmaya Başladım. İstanbul Jigolo  Nazlı Sikimi Alırken Çok Zorlanmadı Ve Hepsini Tek Oturuşta Almıştı İçine Gözlerinin dolduğunu Farkettim Ama Deli Gibi Zıplıyordu Kucağımda Berkede Yatağa . Sancaktepe Jigolo Uzanmış Oda Kucağında Kızı Zıplatıyor du Bende Nazlıyı Kucağımdan Kaldırdım. Ve Patlamak İçin Artık Son Pozisyonu Geçtim Ve Bacaklarını Omzuma Aldım Ve Sikimi Soktum Deli Gibi İnlerken O Ben.

Hızlı Hızlı Amının İçine Giriyordum Ve Bir Sıra Bacaklarımda Bir Islaklık Gördüm . Ve Nazlı Boşalmıştı Üstüme Bende Kendime Hakim Olamadım Ve Nazlının İçine Boşaldım Berke Çoktan Boşalmış. Kıza Gözde Nazlının Amından Akan Döllerimi Emmek İçin Nazlının Amını Yalıyordu Sancaktepe Jigolo  Bende. O Sıra Onları İzliyordum Berke Duşa Girdi Gözde Ben Senin İle Duşa Girmek İstiyorum Dedi Duşa Bende Tamam Dedim. Annesi Gelmeden Duşumuzu Alıp Kızları Yollayacaktık.

Gözde İle Duşa Girdim Jakuzinin İçinde Gözde Bana Güzel Bir Sakso Çekti. Islak Islak Domaldı Ve Götünden Girmemi İstedi Bende Kırmadım Ve Islak Islak Götüne Sikimi Sancaktepe Jigolo Soktum. Ağlıyordu Resmen Göt Değilim Yırtıldı Diye Bağırdı O Sıra İçeri Nazlı Girdi Ve Ona Amını Yalatmaya. Başladı İki Kız İle Deli Gibi Suyun İçinde Sikişiyordum Resmen Gözde Ağlaya Ağlaya Götünü Sikiyordum. Nazlı Benimde Götüme Gir Lütfen Diye İniliyordu Amını Yalatırken Nazlıyı Domalttım Ve Suyun İçinde Nazlının Küçük. Sancaktepe Gizliliğe önem veren jigolo

Göt Deliği Olduğu İçin Zorlandım Ama Hepsini Yavaş Yavaş Soktum. İçine Sancaktepe Jigolo  Nazlıyı Ben Hiç Böyle Düşünmemiştim Nazlının Götünü Harbiden Yırtmıştım Sikimi Çıkarttığımda. Sikimde Kan Vardı Su İle Temizledim Ve İkisinde Sikimi Verdim Yalamaya Başladılar Ve Beni Patlattılar İkiside Döllerimi Yuttu Ve Duşumuzu Aldık Çıktık Kızlar Üstünü Giyindi Ve Gitmeden Önce Bana. Sancaktepe Jigolo Numaramı Vermemi İstedi Bende Numaramı Verdim Ve Kızlarını Yolladık Biz Fifa Oynamaya Başladık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*