Sarıyer Gizliliğe önem veren jigolo

Sarıyer Gizliliğe önem veren jigolo
Sarıyer Gizliliğe önem veren jigolo

Sarıyer Gizliliğe önem veren jigolo

Sarıyer Jigolo Berke İle Fifa Oynamaya Başladık Gözde Südyenini Banyoda Unutmuştu. İstanbul Jigolo  Annesi Gelince Eve Aklıma Geldi Ebru Teyze Eve Geldi Ve İçeri. Gelip Yine mi Oyun Oynuyorsunuz Dedi Bizde Gülerek Evet Dedik Evde Kızları Sikmiştik Zaten Ebru Teyze Bir .  Sariyer Jigolo Sitesinde Gördüğüm Kadının Aynısı Çok Seksi Bir Kadındı Birde Berkenin Annesini Sikseydim Fena Olurdu Berkenin. Annesi Ben Bir Duşa Giriyim Size Yemek Hazırlayayım Dedi O Sıra Benim Aklıma Geldi Kızın Orada. Südyenini Bıraktığı Ebru Teyze Oraya Gitti Ve Kanka Kız Sarıyer Jigolo Südyenini Unuttu.

Orada Dedim Annen Girmeden Alıyım Onu Dedim Tamam Hemen Koş Al Paket Olmayalım. Dedi Bende Tamam Dedim Ebru Teyze Duşa. Girmeden Bir dakika İçeri Girebilir miyim. Dedim Noldu Dedi Bende Yok Bir Şey Dedim Utanarak Kızardığım Belli Olmuştu Ne Çeviriyorsun Dedi Bana Ebru Teyze Bende Hiç Bir Şey Dedim. İçeri Girdim Kızın Südyeni. Tam Jakuzinin Orda İdi Ben Onu. Nasıl Sarıyer Jigolo Alacaktım Oradan Ebru Teyze Bana Bakıyordu Hemen Gittim. Jakuzinin Oradan Onu Elime. Aldım Ve Beni Onun İle Gördü O ne Dedi Bir Şey Diyemedim Bende Kız mı Attınız Eve Diye Sordu. Cevap Veremedim Bende Kadına Kadın Anlamıştı Ve Bir Anda Bana Bakarak Hünerlerin Neymiş Bakalım. Dedi Bende Nasıl Yani Dedim Ve Bir Anda Ebru Teyze İle Öpüşmeye Başladık. Sarıyer Gizliliğe önem veren jigolo

Ebru Teyzenin Üstünde Kısa Dar Bir Elbise Vardı Elini Sikime Doğru Attı. Ve Kapıyı Kapattı Berke İçeride Oyun Oynuyordu Bende Annesi İle Öpüşüyordum Annesi Fermuarımı. Açtı Sariyer Jigolo Ve Sikim Yine Sertleşmiş Annesi Bunu Görünce Oha Bune Olum Dedi Hayatımda Böyle Bir Şey Görmedim. Ben Dedi Bende Annesinin Elbisesini Yukarı Doğru Kaldırdım Ve Hafif Kıllı Amını Ellemeye Başladım. Ebru Teyzenin Bacağını Jakuzinin Kenarına Koydum Ve Altına Eğilip Sarıyer Jigolo Amını Yalamaya Başladım. Annesinin Amı Çok Güzel Kokuyordu Annesi Kafam Tutup Amını İleri Geri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*