Şişli Gizliliğe önem veren jigolo

Şişli Gizliliğe önem veren jigolo
Şişli Gizliliğe önem veren jigolo

Şişli Gizliliğe önem veren jigolo

Şişli Jigolo Yapıyordu Bu İşte Kesinlik İle Profesyonel Bir Kadındı Annesi. Üstünü İstanbul Jigolo Komple Çıkarttı Ve Harika Memelerini Görünce Dayanamadım Saçından. Tuttum Ve Annesini Domalttım Hemen O Şekilde Bacaklarını Kapattım Amını Arkadan Yalamaya Başladım Sisli Jigolo Annesi Ağzını. Tutuyordu Oğlu Duymaması İçin Bende Annesinin Güzel Amının Tadına Bakıyordum. Annesi Önümde Diz Çöktürdüm Ve Sikimi Ağzına Verdim Deli Gibi Yalıyordu Annesi Fena Bir Şekilde Yanıyordu Annesi.

Ben Onu Tatmin Etmek İçin Deli Oluyordum Resmen Annesi Hiç Şişli Jigolo  Zorlanmadan Sikimin. Hepsini Aldı Boğazına Kadar Ağzından Salyalar Akıyordu Resmen Annesini Tezgahın Üstüne Çıkarttım Ve Bacaklarını. Açtım Amını Son Kez Yaladım Annesi Bir Yandan Memeleri İle Oynuyordu Bir Yandan. Kafamı Tutuyordu Annesini Biraz Kendime Doğru Çektim. Şişli Gizliliğe önem veren jigolo

Ve Yanan Amının İçine Sikimi Soktum Annesi Gözlerini Kapattı Ve Anın Şışlı Jigolo Zevkini Yaşıyordu. Annesini Deli Gibi Sikiyordum Annesinin Memelerinden Tuttum Ve Hızlı Hızlı Girmeye Başladım. Bir Kaç Dakika Boyunca Annesini Böyle Siktim Annesi Onun Hepsini Zıplayarak Almak İstiyorum. Dedi Bende Tamam Hemen Deneyelim O Zaman Dedim Ve Yere Uzandım Ve Annesini. Sikimin Üstüne Oturttum Annesi Daha Başı Girerken Deli Olmuştu Annesi yüzü Bana Bakarak Hepsini Aldı Ve Zıplamaya Başladı. Bende Memelerinden Tutuyordum Annesi Deli Gibi Zıplıyordu Şişli Jigolo Nefes Nefese.

Kalmıştı Yoruldunuz Biraz da Ben Devam Edeyim Dedim Annesi Az Ayağa Kalktı Ve Annesini Hızlı Hızlı Sikmeye Başladım. Annesi Bir Yandan Bana Tutunuyordu Bir Yandan da Amını Elliyordu. Annesi Zevke Gelmişti Sanırım Ayağa Kalktı Ve Suratıma Doğru Amını Getirdi Zevk Suları Yüzüme Boşalttı Amını Yaladım. Son Kalan Damlaları da Ben Emdim Annesini Yere Yatırdım Şişli Jigolo Ve Bacaklarını Ayırarak Amına Sert Sert Girmeye Başladım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*