Sultanbeyli Gizliliğe önem veren jigolo

Sultanbeyli Gizliliğe önem veren jigolo
Sultanbeyli Gizliliğe önem veren jigolo

Sultanbeyli Gizliliğe önem veren jigolo

Sultanbeyli Jigolo İçeri Girdik Kapıyı Açtım Annesine Bir Şey İçermisiniz Dedim. Oda Bana İstanbul Jigolo  Dölünü İçmek İstiyorum Dedi Ve Öpüşmeye Başladık Annesini Odaya Getirdim Böyle Annesinin Üstünü Çıkarttım. Güzelce Telefon İle Video Çeksem Olur mu Dedim Sultanbeylı Jigolo  Böyle Güzel Bir Vücut Görmedim. Ben Dedim Kimse Görmeyecek Falan Dedim Oda Tamam Çekelim Bakalım Dedi Annesinin Güzel Memelerini Yalamaya Başladım.

İlk Önce Annesini Pantolumu Çözüyordu Annesi Sikimi Ağzına Hemen Aldı Yalamaya Başladı. Doymak Bilmiyordu Resmen Annesi Bende Doymuyorum Hiç Sultanbeyli Jigolo Annesinin Bacaklarını Açtım Ve Amını Yalamaya Başladım. Annesi Amını Güzelce Traşlamış Pembe Pembe Karşımda Duruyordu Annesinin Amını Deli Gibi Yalıyordum. Arkadaşıma İhanet Ediyordum Ama Böyle Güzel Bir Kadın Tanımadım Ben.

Annesinin Pembe Bacaklarını Ayırdım Ve Annesi Bu Sefer Önden Girme Bana. Dedi Bende Arkadan mı Yapıcaz Dedim Evet Dedi Denemek İstiyorum Dedi Bende. Tamam Sultanbeyli Jigolo Dedim Annesinin Götüne Biraz Parmağımı Soktum Canı Yanmasın Diye Fazla Annesi Parmağımdan Bile Deli Gibi. Zevk Alıyordu Annesinin Bacaklarını Kafasına Kadar Dayadım Ve Göt Am Harika. Duruyordu Resmini Çekmek İstedim Resmini Çektim Ve Götüne Yavaşça Girdim Annesi Çığlık Atmaya Başladı Ve Hepsini. Sultanbeyli Gizliliğe önem veren jigolo

Dibine Kadar Sokmuştum Ve Öyle Hızlı Hızlı Sikiyordum Annesi O Sultanbeyli Jigolo  Sıra Telefonu Eline Aldı Ve Video. Çekmeye Başladı Telefonu Götünün Oraya Getirdi Ve Resim Çekti Annesinin Götünü Param. Parça Ettim Annesini Kucağıma Aldım Ve Götüne Sikimi Soktum. Zıplatmaya Başladım Annesinin Bacaklarını Kolum İle Ayırdım Kucağımda Öyle Bir Şekilde Sikiyordum ki Onu Deli Olmuştu. Resmen Götünden Artık Zevk Suyu Geliyordu Yapış Yapış Olmuştu Sikim Resmen Annesini Üstümden Kaldırdım. Ve Yanan Amına Son Kez Girdim Onu Ağlatana Kadar Amını Sert Sultanbeyli Jigolo Sert Sikiyordum Annesinin Amının. İçine Boşaldım Ve Hafif İnmiş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*