Sultangazi Gizliliğe önem veren jigolo

Sultangazi Gizliliğe önem veren jigolo
Sultangazi Gizliliğe önem veren jigolo

Sultangazi Gizliliğe önem veren jigolo

Sultangazi Jigolo Annesi Deli Olmuştu Resmen Ben Artık Patlama Geldim. Ve Annesinin  İstanbul Jigolo Amından Sikimi Çıkarttım Ve Annesine Diz Çöktürdüm Ağzına Verdim Sikimi. Yalamaya Başladı Ve Tam Boşalacağım Zaman Sikimi Çıkarttım Yüzüne Boşaldım Annesinin. Annesi Eli İle Bütün Dölleri Ağzına Geri Soktu Ve Bundan Sonra Bu Yarrağın Döllerini Emmek İstiyorum Dedi Bende. Ne Zaman İsterseniz Diyerek Üstümü Giyindim İçeri Girdim Südyeni Alarak Berke Olum Nerdesin Amk Dedi Bana. Bende Annene Yakalandım Olum Dedim Bana Bir Ton Laf Etti Dedim Seni . Sultangazı Jigolo Korudum Falan Dedim Oda Bir Şey Dedi mi Bana Dedi Bende Yok Savundum Seni Olum Diyerek İşi Kapatım. Arkadaşım Hiç Bir Şeyi Anlamamıştı.

Annesi Duşta Çıktı Bize Yemek Hazırladı Ve Yemeğe Çağırdı. Ben Annesinin Sultangazi Jigolo Karşısına Oturdum Berke Masanın Başında Annesi de Evde Rahat Rahat Giyinirdi. Hem Şort Giymiş Bir Tane Altına Pembe Yemeğe Başladık Annesi Ayağını Benim Bacağıma Falan Değdirmeye Başlad.ı Bende Tahrik Olmuştum Bir An Elimden Kaşığım Düştü Ve Yere Eğilmek İçin Eğildim de Annesinin Elinin Teki Şortundan. İçinde Amını Elliyordu Belli ki Yine Canı Yarrak Çekmişti Sultangazi Jigolo Kaşığımı Aldım .

Yeni Bir Kaşık Almak İçin Mutfağa Gittim Annesi Peşimden Geldi Yanıyorum. Lütfen Beni Tekrar Sik Dedi Olmaz Yapamam Burada Dedim Annesi Tamam Size Gidelim Dedi Yemekten Sultangazi Jigolo Sonra. O Nasıl Olucak Falan Dedim Ben Yapıcam Bir Şekil Dedi Bende Tamam Siz Ayarlayın.Oda Tamam Kanka Dedi Annesi Bekle Bende Alışveriş Yapacağım Dedi Birlikte Çıkalım Oğlum Dedi Bende  Sultangazi Jigolo Tamam Dedim.

Annesi Üstüne Bir Şey Aldı Çıktık Birlikte Annesinin Arabası Sultangazi Jigolo Vardı. Arabaya Bindik Bizim Eve Geçtik Arabada Bile Annesinin Eli Sikimde İdi Bizim Eve Geldik Sultangazi Gizliliğe önem veren jigolo

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*