Topkapı Jigolo isteyen bayanlar

Topkapı Jigolo isteyen bayanlar

Topkapı Jigolo isteyen bayanlar

Topkapı Jigolo Birden serdar bey hafta sonuna 2 kişilik yeriniz varmı deyiverdim, keşke İstanbul Jigolo hayatımın akışını değiştirecek bu kelimeyi kurmasaydım. O da her zamanki şeyiyle sizin için yaratırım falan dedi, bir anda oldu bittiye geldi ve onun otelinde yerimiz ayrıldı. Eşimle otele vardığımızda iyi bir karşılama geçirdik güzel bir odaya yerleştirildik. cuma akşa*ı yerleşip pazar öğlende çıkacaz. Topkapi Jigolo yani 2 gece kalacaz. Neyse zaten gec saat olmuştu vardığımızda yemek falan yedik odaya gectik odada güzel bi şarap bizi bekliyordu.

Topkapı Jigolo birer kadeh içtik. Birden alevlendim eşime kur yapmaya başladım ama oralı olmadı heme yatıı bende yatakta tekrar sokuldum ama nafile, canım nasıl istiyor anlatamam. Birazda kızdım eşime bende dondum yattım.
Ertesi gun bilindik tatıl aktiviteleri falan. Topkapi Jigolo  ettik. Eşim ama kımıldamadı akşama kadar plajda yattı. oradan eve gittik güzelce giyindik. Çok bir elbise giydim yemeğe cıkacaz.yemekte biraz alkolu fazla kacırdı hadi gidelim yatmaya dedi bende daha erken gel bara takılalım biraz muzık dinleyelim dedim yok ana* nuh diyo peygamber demiyo.

Topkapı Jigolo benimde amacım onu tahrik edip güzel bi s*x dolu tatil gecesi gecirmek. Anlıyo tabii beni çok harika bi s*x hayatımız var aslında. Ama o gun cok yorgun istemiyo, aksine bende azmışım. neyse yapacak bişey yok diye düşünerek restorandan aşağıya iniyodukki. Yönetici serdar bey ve yanında bir başka beyle karşılaştık. beni görünce gözlerindeki parıltı dikkat çekiyordu. yaanındaki adama dönüp işte yusuf bey dedi o harika tasarımların sahibi bu bayan.

Topkapı Jigolo Adam genel müdürmüş. ayak üstü sohbet ettik. kocam sabırsızlandı müsadenizle gidelim dedi. Genel müdür ” aslında dedi sizinle otelin yeni açılacak bölümlerinin broşürler tasarımları hakkında konuşmak isterdim , sizinle birşeyler içip Topkapı Jigolo isteyen bayanlar konuşabilirmiyiz dedi” eşim kusura bakmayın rahatsızım biraz o yuzden ben katılamam ama eşim le konuşursunuz dedi.

2 yorum

Yorumlar kapatıldı.