Tuzla Gizliliğe önem veren jigolo

Tuzla Gizliliğe önem veren jigolo
Tuzla Gizliliğe önem veren jigolo

Tuzla Gizliliğe önem veren jigolo

Tuzla Jigolo Sikimi Ağzına Verdim Oynaması İçin Annesi Son Kalan Dölleri Bile İstanbul Jigolo Emiyordu Sikimden Harika Bir Gün Geçirmiştim Resmen Annesi Üstünü Giyindi. Tüzla Jigolo  Ve Telefon Numaramı İstedi Bende Verdim İzinli Olduğum Gün Senin İle Daha Güzel Şeyler Yapmak İstiyorum Dedi Bende Tabiki O Güzel Amınızı Durmadan Yalamak İsterim Diyerek Annesini Evden Yolcu Ettim Ve Annesi Gitti.

Uzun zamann davalardan ardından mahkeme abimi anneme, beni de Tuzla Jigolo pederimin yanına verdi.Babamla birlikte yaşamaya başladık. Ortadan yıllar geçti. Aynı döşekte uzanıyorduk. Bana sarıldığında beni okşadığını bana sürtündüğünü anlıyordum ancak zevkime gidiyordu. Kendimi reşit hissettiriyordu. Ses çıkarmıyordum. Bana hediye makyaj eşyaları ve naylon çoraplar alıyor bir hatun misali olmvajinası sağlıyordu. Bir zaman ardından yarağını elime vermeye beni gondiklemeye Tuzla Jigolo  başladı.Seks Porno. Tuzla Gizliliğe önem veren jigolo

Hatta öpüşmeye başladık r esmen yiyişiyorduk ancak henüz ufakbütün. Tuzla Jigolo Pek keyif almıyordum. Fakat sölüyorum ya reşit hatun misali hissetme duygusu zevkime gidiyordu. Daha ardından bana oral sikiş yaptırmaya başladı. Şu fazla zevkime gitmiyordu. Çünkü döllerini yüzüme fışkırtıyordu ancak babamdı karşı gelemiyordum, sinirleniyordu.Bir gün artık onu istemediğimi canımı yaktığını ifade ettim. “Senin dilin fazla uzadı becerilme yarısın geldi!” dedi. Anlamismim becerilme neydi anlkadınlığını bilmiyordum. yüzüme bir şaplak vurup beni döşeğe fırlattı.akşamliğimi yukarıya kaldırıp kilodumu Tuzla Jigolo sıyırıp çıkardı. Bir tuhaflik kaldığını fark ettim zira fazla hardcore davranıyordu. Sikini çıkardı ve üstüme çıktı yarağını sürtüyordu.

Bir Sonraki Hikayemde Arkadaşlar Annesinin Videolarını Atmak İstiyorum Tuzla Jigolo Devamını Merak Ediyorsanız Eğer Yorum Yapmanızı İsterim Annesine Grup Bile Atabilirim Kendine Güvenen Büyük Penisli Arkadaşlar Yorum Yapabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*