Tuzla Jigolo isteyen bayanlar

Tuzla Jigolo isteyen bayanlar
Tuzla Jigolo isteyen bayanlar

Tuzla Jigolo isteyen bayanlar

Tuzla Jigolo ben 25 yaşında kalçaları dolgun kısa boylu balık etli beyaz tenli bir erkeğim. İstanbul Jigolo Çok uzatmadan hikayeme geçeyim.. Daha 3 gün önce yaşandı bu olay. Bu zamana kadar hep çılgın fantaziler peşindeydim. Çok fazla da ilişki yaşayan bi insan değilim çünkü istediğim fantazileri Tuzla Jigolo  gerçekleştirecek erkekler çok az. Neyse.

Aylardır bana kolunu sokacak bi erkek arayışı Tuzla Jigolo  içindeydim. En sonunda internette sosyal ağ sitesinden sürekli konuştuğum fakat bi türlü denk gelemediğim erdemle karşılaştım. Ona istediğimden bahsettim. İçime kol almak ve grup yapmak istediğimi söyledim. O an için arkadaşları yoktu fakat kol sokabileceğini söyledi ve tabi yanında da seks  kabul ettim ben de. Hem ne Tuzla Jigolo  zamandır konuşmamıza rağmen buluşma fırsatımız olmamıştı.

Bu fırsat güven kazanmamız için mükemmel bir fırsattı. Hem kol sokacak birisi hem de kendisiyle birlikte 4 kişi olabileceği ful aktif grup yapma fırsatı elde edecektim. Tuzla Jigolo  Kabul ettim fakat zamanımız çok azdı. Bu duruma üzülmüştüm buluşamicaz diye söylemiştim fakat o güven konusunu gündeme getirdi yine ve beni gitmeme mecbur bıraktı. Ama temizlenmem etek traşı olmam falan derken zaman kalmicağı için temizlen a ama traş olmadan gel problem olmaz dedi. Ben de tamam Tuzla Jigolo  dedim.

Hazırlandım çıktım evden. Her adımda bak iş de  daha da Tuzla Jigolo  heycanlanıyodum. Evine ulaştım beni aldı evine götürdü. Girdik içeri heycandan benim boğazım kurumuştu. Havadan karadan konuştuk. Saate baktık vakit daralıyodu. Geçelim mi dedik. Bi bardak soğuk su istedim Tuzla Jigolo  heyecanımı yatıştırması için. Suyumu içtim hemen tuvalete girdim Tuzla Jigolo isteyen bayanlar  çıktım.

2 yorum

Yorumlar kapatıldı.