Tuzla olgun jigolo

Tuzla olgun jigolo
Tuzla olgun jigolo

Tuzla olgun jigolo

Tuzla Jigolo Savat hocayı gördüm gezinin olup olmayacağını sordum. O da yarım saat içinde İstanbul Jigolo  çıkılacak dedi. İstersen benim arabamda yer var gel dedi. Bende tamam peki hocam dedim. O gün okulda herkes serbest kıyafetle geldi. Savat hocanın deniz mavisi güzel bir golfu Tuzla Jigolo  vardı. Bindik biz biraz hızlı gideriz durup bir şeyler içelim dedi. Bende tamam Tuzla Jigolo  dedim. Sahil yolunda bir çay bahçesinde oturup bir şeyler içtik.

Kağıt helvası yedik. Bana Savat Tuzla Jigolo  gül aldı. Daha sonra Emirgan korusuna gittik ama bizim okul Belgrad’a Tuzla Jigolo  gidecekti. Bot bir ağaç altına kilim filan serdik etraf çok ıssız böyle olduğu gibide kimselerde yoktu. Savat hocayla oturduk. Bana senden hoşlanıyorum dedi.Bende nasıl olur hocam dedim. Giydiğim eteğin arkasından okşamaya başladı ve elini götüme Tuzla Jigolo  sokuyordu. İşaret parmağı ile götüme sokup çıkardı . Banım çok yanıyordu. Tuzla olgun jigolo

Ağlama bahanesiyle hocam wc ye gitmem lazım dedim. İleride ufak bir kulübe tuvalet Tuzla Jigolo idi. Ağlayarak gittim. Çok korkmuştum. Eteğimi indirip tuvaletimi tam yapıyordum ki savat kapıyı kırarak içeri girdi. Azgın bir boğa gibiydi. Beni çırılçıplak soyup çimene Tuzla Jigolo  yatırdı. Üstüme çıktı korkma kızım seninle evleniriz dedi artık yapa bileceğim hiç bir şey yoktu. Kendimi teslim ettim. Cinsel organını çıkartıp ağzıma zorla Tuzla Jigolo  soktu. Adeta bir dondurma gibi yalatmaya başlamıştı. Bende artık ona inanmış güvenmiş zevk almaya başlamıştım.Sonra penisini vücudumda sokabileceği Tuzla Jigolo  götüme her yere sokmuştu. İki üç saat ilişkiye girdik. Bende ne yapacağımı bilmiyordum. Artık okula savat için gidiyordum. Savat beni okulda nerede görse tenha bir yere gidiyor Tuzla Jigolo  ve ilişkiye giriyorduk.

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*