Ümraniye Gizliliğe önem veren jigolo

Ümraniye Gizliliğe önem veren jigolo

Ümraniye Gizliliğe önem veren jigolo

Ümraniye Jigolo Her süre ettiği misali yalnız bu kez kafasını dayvajinasış yokluyordu. İstanbul Jigolo Baba ne ediyorsun? dedim biran. Ve o an içime gömmeye başladı yarağını. Çok canım acıyordu ağlamaya başladım. Ben ağladıkça şaplak atıyor daha hardcore pompalıyordu. Umranıye Jigolo Sonunda içime fışkırdı. Amım kanvajinasıştı fazla ürkmüştüm. Bana sarıldı ve duşa getirdi. Yıkandık bana artık tam bir hatun olduğumu ifade etti. O akşam bir kez daha yiyiştik ve ondan ardından 7 yıl oldu bu güne kadar.Şimdi kadın büyük misaliyiz. Her akşam birlikte uzanıyor düzüşüyoruz. Hatta köpeğimiz kino ile de düzüşüyorum. Eğer köpeğiniz varsa kesinlikle denemelisiniz öyle başarıyorlar ki 15 dakika Ümraniye Jigolo olağanüstü bir tempoyla sikiyor ardından adeta litrelerce döl fışkırtıyor vajinama. İnanılmaz bir şey cidden.

Hemen tükürükleyip okşamaya başladım.O zamana kadar hiç amcık Ümraniye Jigolo yalamamıştım.Yengem Fatoş’un tazecik amcığını yalamak istiyordum.Bir bacağını biraz daha ittirip araladım.Dilimle usulca yalamaya başladım.Yengemin amcığı iyice sulanmaya başladı ki bunda kıpırdanmalar oldu.Kafamı kaldırıp baktım gözü kapalıydı.Yalamadan sonra sikimi bacak arasına arkadan dayayıp tüm vücudumla kucakladım.Bir yandan ellerim yeni yeni Ümraniye Jigolo uçları çıkan sivri memelerini okşuyordum.

Uyandın mı? diye ses yok. Fakat surat ifadesi nefes alış verişi değişiyor.Belkide utanarak uyumuş numarası yapıyordu.Dizindeki pijamasını beline kadar çektim.Ama lastiği Ümraniye Jigolo takmakta oldukça zorlanınca öylece bıraktım.Üstüne bir örtü atıp odadan usulca sıvıştım.Annemin odasını kontrol ettim. Hiç bir şeyden habersiz mışıl mışıl uyuyordu. Ümraniye Gizliliğe önem veren jigolo

Artık sertçe kucaklayıp memelerini hoyratça sıkıyordum,uyanmaması mümkün değildi.Zaten uyansa bile elinden hiç bir şey gelmezdi.Yengem o kadar azmıştı ki artık kendisini bıraktı.Evde abim yoktu.Anneminse uykusu çok ağırdı.Yengemin içine girmeden kalçalarına attırarak bir kere boşaldım.Heyecandan hızlı bitmiştim.Birazcık daha kucaklayıp arkasından yattım.Uyanıp Umraniye Jigolo uyanmadığını kontrol edip yavaşça kulağına sesleniyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*