Ümraniye Jigolo isteyen bayanlar

Ümraniye Jigolo isteyen bayanlar
Ümraniye Jigolo isteyen bayanlar

Ümraniye Jigolo isteyen bayanlar

Ümraniye Jigolo Artık hazırdım. Odaya gittim utanma soyun dedi. Birçok ilişki yaşamama İstanbul Jigolo rağmen ilk defa içime kol alcaktım. Düşününce bile nasıl alcağım beni hem endişelendiriyo hem de heycanlandırıyo. Kendimi ona bırakmaya karar verdim. Soyunduk ikimiz de. İnik hali bile çok tatlı 17 18 cm civarında dümdüz siki vardı.. Ayakta ve çıplaktık ikimiz de. Arkamdan yaslandı Ümraniye Jigolo  bana. Tenimi kokluyodu öpüyodu arkamdan. Kalçalarımı ayırıp sikini koymaya çalışıyodu ama inikti daha.

Benim aklımda ilk başta önünde eğilip sakso çekmek vardı fakat hiç yüzyüze gelmemize müsade etmedi. Çok güzel yumuşacık ve dolgun kalçalarımın olduğunu Ümraniye Jigolo söyleyip durdu. En sonunda sırtımdan bastırdı ve deliğimi açığa çıkardı. Yandan aldığı kremle iyice kremledi. Ve işte artık vakti gelmişti. Ben uzun zamandır bırak kol sokulmayı sikilmemenin heyecanıyla bekliyodum.

Başını deliğime yasladı ve kremi bol bol kullanmasının etkisiyle sonuna kadar soktu. Ben sadece inleyebildim ve kastım kendimi. neyle karşılaşacağımı anlar gibi oldum ama artık yapcak bişey yoktu. Göte giren yarak çıkarılmazdı adam seri sikmiyo sert Ümraniye Jigolo  sikiyodu.

Yavaşça geri çekip bağırsalarıma kadar köklüyodu. 2 3 dakika sikti böyle. Deliğim iyice açılmıştı. Çıkardı sikini içimden ve işte özlem duyduğum heycanla beklediğim an gelmişti. Ümraniye Jigolo Beni yatağa yandan iyice yapıştırarak yatırdı. Belimin üstü yataktaydı fakat aşağıyı bal kabağı gibi açılmış duruyodu. Heycandan ölecektim. Hazırmısın diye sordu. Ben artık kelime kuramıyodum Ümraniye Jigolo sadece iniltiye hı hı diyebildim. Canın acırsa dur dedi.

En başta parmak sokmayla başladı. 3 4 parmak alabiliyodum. Zaten siktiği için problem olmuyodu. Öncesinde zevk vardı. Git gide büyümeye başladı girip çıkan. Ümraniye Jigolo Bi de üstelik kolunu döndürerek sokuyodu. İçime daha çok soktukça  Ümraniye Jigolo isteyen bayanlar çevirdiği eli sanki içimi çeviriyo gibiydi.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*