Ümraniye olgun jigolo

Ümraniye olgun jigolo
Ümraniye olgun jigolo

Ümraniye olgun jigolo

Ümraniye Jigolo  Bir akşam evde otururken midem bulandı başım döndü. Çok korkmuştum İstanbul Jigolo kadar uyuyamadım. Sabahleyin çaktırmadan doktora gittim. İlk önce kan testleri ve çeşitli Ümraniye Jigolo tahliller yaptılar aklıma gelen başıma geldi iki aylık hamileydim. Hemen telefona sarılıp savatı aradım. Tamam bakar hallederiz dedi. Ertesi gün buluştuk. Savat beni öğlen mecidiye köyde bir kürtajcıya götürdü. Çocuğu aldırdık. Üstümüzden büyük bir yük kalkmıştı. Derin Ümraniye Jigolo bir nefes aldık. Üniversiteyi kazanamadım. Ev kızı oldum. Savatla ilişkim halen daha devam ediyor.Evlenmeyi düşünüyoruz,ama evlenmeden önce sikişin tadını doyasıyla Ümraniye Jigolo yaşıyoruz.

Nedim Amca babamın evimize sık girip çıkan bir arkadaşıydı. Yani ilişkileri yalnızca iş konusunda değildi. Değişik bir adamdı. Onun bana babamın diğer arkadaşlarından Ümraniye Jigolo daha farklı bir gözle baktığını ilk farkettiğimde, nedenini tam bilmediğim bir biçimde çok heyecanlanmıştım. Gözleri her fırsatta üzerimdeydi. Özellikle de bacaklarıma Ümraniye Jigolo bakıyordu.

Ya da en azından onu hatırlamıyordum, ne bileyim. İlk hafta çok güzel geçti. Anneme ve babama çaktırmamaya çalışarak, hep Nedim Amca’nın gözleri önünde olmaya Ümraniye Jigolo  çalışıyordum. Israrla da bir yıl önceki bikinimi giyiyordum. Tabii biraz küçülmüştü bu. Ama bu nedenle de, kendimi ona daha iyi gösterebildiğimi Ümraniye Jigolo düşünüyordum. Ümraniye olgun jigolo

Bu da daha çok yaz aylarında oluyordu tabii. Çünkü çoğunlukla Ümraniye Jigolo şortlar filan giyiyordum, çıplak ayak
dolaşmaya bayılıyordum ve Nedim Amca’nın bakışları Ümraniye Jigolo her fırsatta üstümde oluyordu.19 yaşımı tamamlamama 3 ay kalmıştı ki, dananın kuyruğu koptu. O yaz Temmuz’da; annem, babam ve ben bir kaç haftalık bir tatil yapmak için Çeşme’ye, Nedim Ümraniye Jigolo Amca’nın yazlık evine gittik.

Bildiğim karadarıyla babamdan bir yaş küçüktü Nedim Amca. Yani o sıralar 46 yaşında filan olmalıydı. Orta boylu ve hafif göbekli biriydi aslında. Ama Ümraniye Jigolo saçı filan dökülmemişti. Evlenmiş ve ayrılmış olduğunu biliyordum ama karısını hiç görmemiştim.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*