Üsküdar Travestiler

Üsküdar Travestiler

Üsküdar Travestiler

Üsküdar Travesti Dalgam Sertleşmeye Başlamıştı. Bile Teyzem Önüme Yaklaştı Ve Pantolonumun İstanbul Travesti  Fermuarını Açtı Ve Sikim İle Oynamaya Başladı. Teyzem Dalgamı Dondurma Yalar gibi Yalıyordu. Bende Elim İle Teyzemin Memelerini Üsküdar Jigolo Okşuyordum.

Teyzemin Üstündeki Bluzu Çıkartmaya Başladım Ve Ayağa Kalktım Telefonumu Elime Aldım Ve Teyzem Sikimi Yalarken Resmini Çektim. Sonra Teyzeme Yatak Odasına Gidelim mi Dedim Oda Tamam Aşkım Gidelim Dedi . Bu Yarrağı Götüme Sokmanı Çok İstiyorum Üsküdar Travesti Cd Dedi Bende Tamam Dedim.

Üsküdar Travestiler

Ve Teyzemi Yatak Odalarını Getirdim Ve Yatağın Üzerine Yatırdım. Gri Taytını Çıkarttım Ve Beyaz Olan Güzel Bacaklarını Ellemeye Başladım. O Derece Azmıştım ki Bacaklarını Üsküdar Trans Yalayarak Amına Doğru Gidiyordum. Teyzemin Karnı Biraz Şişti Hamilelikten Dolayı.

Diye Ama Kapısını Kitlerdi Hep O Yüzden Ani Bir Baskın Yapamazdım. Ona Bende O Evde Yokken Onun Odasına Bir Gizli Kamera Koymak Aklıma Geldi. Bende Gidip Üsküdar Gay Aktif Pasif Satın Aldım Ve Odasının Onun Göremeyeceği Bir Yere Koydum.

Kaydı Başlattım 72 Saatlik Bir Kayıt Süresi Varmış. Kız Kardeşim Akşam Odada Ne Yapıyor Sadece Onu Merak Ediyordum. Ben Odasından Çıktım Kendi Odama Geçtim. Akşam Saat 7 Falandı Kız Kardeşim Okuldan Geldi. Annem İşten Geldi. Babam Zaten Akşam 9 Gibi Falan Üsküdar Yabancı Zenci Jigolo Trans Gay Gey Cd Pasif Aktif Travesti Geliyordu. Kız Kardeşim Okuldan Geldi Direk Odasına Geçti.

Teyzemin Kilodunu Çıkarttım Ve Temiz Güzel Sulanmış Amını İlk Ellemeye Başladım. Sonra Güzelce Teyzemin Amını Yalıyordum. Teyzeme Resim Çekilmek İstiyorum. Dedim Video Üsküdar Travesti Çekelim Dedim Eve Gidince Bunu İzlemek İstiyorum.

Dedim Sen Yokken 31 Çekerim Falan Dedim Teyzem De Tamam Seni Kırmam Hayatım Falan Diyerek Telefonu Eline Verdim Ve Amını Yalarken Resmimi Çekti. Teyzemin Bacaklarını Üsküdar Escort Açtım Ve Kalınlaşmış Sikimi Teyzemin Sulu Amının İçine Soktum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*