Zeytinburnu Gizliliğe önem veren jigolo

Zeytinburnu Gizliliğe önem veren jigolo
Zeytinburnu Gizliliğe önem veren jigolo

Zeytinburnu Gizliliğe önem veren jigolo

Zeytinburnu Jigolo Birden sikim amcığına girdi.Yengem zevk ve acı ile bağırmamak için kendini İstanbul Jigolo kastı.Aslında kaydırıp götünden siker amına dokunmam diyordum ki içindeydim artık yengemin. Fatoş yengem ise bana sıkı sıkı sarılmış acı ve zevkten hafif hafif inlemeye başlamıştı.Onu yarrağımı kökleye kökleye sikiyordum. Amcığı dap dardı.Her kökleyişim de daha bir sıkı sarılıyordu. Zeytinburnu Jigolo Altımda kıvranması bana ayrı bir zevk verirken onun dudakları ve memesini ölümüne yalıyordum.

En son içine doğru volkan gibi attırdım.Yengemde boşalmış gibiydi. Sonra onu tatlı sözlerle avutmaya çalıştım.Zevk alsa bile böyle bir ilişkiden utanıyordu. Zeytınburnu Jigolo Onu rahatlatmaya çalıştım.Bu arada odasından haber alıp geldim hemen.Herkes uykudaydı.Hemen porno dergilerimi çıkardım ve ona verdim.Seksin insanın temel bir ihtiyacı olduğunu ve herkesin kendisinin Zeytinburnu Jigolo bileceğini kiminle seks yapmak isterse bunun sorun olmadığını falan anlatmaya çalıştım.

Zeytinburnu Gizliliğe önem veren jigolo

Onun amcığının suyunu alınca biraz suçluluk duyar gibi olup ,böyle diyerek ikimizi de rahatlatıyordum. Bir müddet sonra sikim tekrar kalktı.Yengem eline almaya başlamıştı artık. Dergideki gibi yalamasını söyledim.Acemice sakso çekmeye başladı. Sikimin bir kısmı sığıyordu ağzına. Sonra güzel götünü görmek için domaltıp göt deliğini parmaklamaya başladım. Krem sürüp kayganlaştırdım. Zeytinburnu Jigolo Kafasını sokarken acıyor diye götünü çekmeye çalışırken dayanamadım birden sikimi köküne kadar soktum. Çıkaaar ,çıkaaar,çıkaar yapma ahhh diye yüzünü acıdan buruşturup ağlamaklı bir şekilde yalvarıyordu.

Bir kaç dakika kımıldamadan durdum.Yavaşça sikimi kımıldatarak içine ileri geri yapmaya Zeytinburnu Jigolo başladım. Ahhh ne kadarda dardı götü.Sikime çok sert bie basınç yapıyor ve bu beni dahada azdırıyordu. Yengemi sabaha kadar evire çevire siktim. Ertesi gün ikimizde kalkmadan akşama kadar uyumuşuz yorgunluktan.Bir iki gün boyunca mesafeli durdu bana karşı ama gönlünü almasını bildim sonra.Ben evlenene kadar bir kaç sene boyunca yengemi abim yokken siktim Zeytinburnu Jigolo  hep. Sonra zaten taşındım başka bir şehre. Sonra abim ile başka bir yere taşındılar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*