Zeytinburnu Jigolo isteyen bayanlar

Zeytinburnu Jigolo isteyen bayanlar
Zeytinburnu Jigolo isteyen bayanlar

Zeytinburnu Jigolo isteyen bayanlar

Zeytinburnu Jigolo  Sürekli gözgöze geliyoduk. Bana baktıkça daha da hayvanlaşıyodu daha sert İstanbul Jigolo sikiyodu. Artık benim deliğim iyice uyuştu. Hiç alışık değildi bu performansa. Bıraktı Sikmeyi. Hiç boşalmıyodu inanılmaz performansı vardı. Yine kremledi deliğimi ve Zeytinburnu Jigolo elini. Aha dedim geliyo yine. Bu sefer çok rahat bi şekilde bileğine kadar soktu.

Kol sokması bile inanılmaz zevke dönüşmüştü. Ben tam bu genişliğe alışmıştımki birbirimize bakarken o hayvanlığı hissettim ve deliğim yanmaya başladı. Kolumun yanına bir de sikini sokmaya çalışıyodu. Orda ben bittim işte. Birbirimize bakıyoduk ama benim yüzüm artık buruşmuştu acıdan. Soktuktan sonra uzunca bir oh çektim. Artık tamamen uçuyodum. İnanılmaz bir performans sergiliyodum.. Beni sikerken ağzıma boşalmasını istemiştim. Kendimi kaç defa siktirdiö kaç defa kendim Zeytinburnu Jigolo boşaldım ama hiç birisinde ağzıma almıştım yutmamıştım. Bugün ilklerin günü olsun demiştim.

Geliyorum dedi çıktı içimden ben hala yatakta sikine doğru uzanarak ağzıma aldım. İştahla yalıyodum gelmesi için. Öyle bi azmıştım ki sikmese bile ağzımla boşaltabilirdim. Biraz Zeytinburnu Jigolo sakso çektikten sonra ağzıma boşalmaya başladı. Parça parça fışkırtıyodu. Hepsinin dilime aktığını hissettim. Ağzımı sonuna kadar kapalı tuttum. İnanılmaz haz veriyodu bana. Bittiğinde Zeytinburnu Jigolo çıkardım ağzımdan. Dölleri ağzımı açıp erkeğime gösterdim ve sonra da hepsini yuttum.

Ama doymamıştım hemen erkeğimin sikine yumuldum. Okadar iştahla yalıyodum ki anlatamam. Bi posta daha mı atsak acaba diye geçirdim içimden ama benim deliğimde hiç Zeytinburnu Jigolo hal kalmamıştı. Her tarafını öpüp yaladım sonra da o tatlj yaraktan ayrılmak zorunda kaldım. Sonra Zeytinburnu Jigolo isteyen bayanlar duş aldım temizlendim giyinip ayrıldım. Başka bi gün için anlaştık. ama ben ögünün nasıl Zeytinburnu Jigolo geleceğini merekla bekliyordum  çünkü  içime aldığım  yarak  bir kol kadar kalındı,ama beklemem lazım ögün gelsin bu sefer daha çok içime alıp.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*